USTUROI VASILE .Brussels BA 75578 03/04/97

  1. 2015-03-01 | Gewicht : 60 kg | Golden Gloves Gand
    Uitslag van de wedstrijd : WP - 3x2 round - Tegenstande : Kurtulus Battal (Box Company - Genk)
  2. 2015-03-15 | Gewicht : 60 kg | Gand Golden Gloves
    Uitslag van de wedstrijd : WP - 3x2 round - Tegenstande : Abdurrazak Yilderim (Golden Gloves)
  3. 2015-03-28 | Gewicht : 60 kg | Gand Golden Gloves
    Uitslag van de wedstrijd : WP - 3x2 round - Tegenstande : Berki Ismael (BC Cocktail Liege)
    Kampioen van België in de categorie Junioren -60kg
  4. 2015-04-25 | Gewicht : 65 kg | Geraardsbergen
    Uitslag van de wedstrijd : WP - 3x2 round - Tegenstande : Adourkane Youssef
  5. 2015-05-02 | Gewicht : 59 kg | Bruxelles Palais du Midi
    Uitslag van de wedstrijd : wp - 3x2 round - Tegenstande : Kurtulus
  6. 2015-05-16 | Gewicht : 57 kg | Ixelles
    Uitslag van de wedstrijd : Draw - 3x2 round - Tegenstande : Buraklar
  7. 2015-11-08 | Gewicht : 58 kg | Skive Danemark
    Uitslag van de wedstrijd : WP 3x3- Tegenstander : Sune Sjorgreen
  8. 2016-02-28 | Gewicht : 56 kg | Gand Golden Gloves
    Uitslag van de wedstrijd : WP - 3x2 round - Tegenstande : Abdellati Adil (Jah BA)
    Mooie wedstrijd tegen een naar voor-boksende aanvallende tegenstander.
  9. 2016-03-12 | Gewicht : 56 kg | Herstal Liège
    Uitslag van de wedstrijd : WP - 3x2 round - Tegenstande : Buruklar Sezai Buena Vista BC
    Gefeliciteerd. 2de keer kampioen van België. Mooie overwinning maar een beetje te weinig inzet.
  10. 2016-03-19 | Gewicht : 56 kg | Dublin Irelande
    Uitslag van de wedstrijd : WP - 3x3 round
  11. 2016-05-15 | Gewicht : 56 kg | Eindhoven Hollande
    Uitslag van de wedstrijd : LP - 3x3 

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

12 26/11/16 Pristina Nurisov Ardit ( Mecedonia ) WP 3x2 Gold Medal
13 09/12/16 Antwerpen Iliofotos Orfanou (Chypre) WP 3x2 .
14 26/02/17 Den Haag Boudhoum Amine (Nederland ) WP 3x2 .
15 19/03/17 Sart Fiore Lorenzo ( BC Manson WP 3x2 Belgian Champion
16 27/04/17 Belgrade Todorovski Dositej ( Serbia ) WP 3x3 .
17 30/04/17 Belgrade El Hag Omar (Germany ) LP 3x3 .
18 27/05/17 La Hestre Metcalfe Evan (Ireland ) WKOTr2 3x3 .
19 03/06/17 Gent Nelson Ben (Ierland ) WRSCiR2 3x3 .
20 25/07/17 Usti Nad Bidhuri Gaurav (India ) LP 3x3 .
21 21/09/17 Sarajevo Rahimic Alan ( Duitsland ) WP 3x3 .
22 06/10/17 Gent Moore Jordan (Ireland ) LP 3x3 .
23 20/10/17 Eindhoven Maduranka (Sri lanka) WP 3x3 .
24 21/10/17 Eindhoven Buruklar Sezai ( LFB) WP 3x3 .
25 22/10/17 Eindhoven Tuqir Akash (GB) WP 3x3 Gold Eindhoven Cup
26 01/12/17 Gent Mc Nally ( N. Ireland ) WP 3x3 .
27 08/12/17 Lisbonne Pereira Enrique (Portugal ) WP 3x3 .
28 09/12/17 Lisbonne Medina Aaron WP 3x3 .
29 10/12/17 Lisbonne Duchaussoy Antoine (France) WP 3x3 .
30 27/01/18 Deurne Kerr Connor (Ireland ) WP 3x3 .

Updated by Bob Logist 10/02/2018