SEYEDIN Karameh Syroos  18/04/79 ( Vanakère) 41940

Pro since 20/11/04

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

1

20/11/04

Hautrage

Mignon Philippe ( Scaglione )

WP

4x3

2

25/12/04 Izegem Warasy Arash ( Poppe )

Draw

6x3

3

19/02/05 Deux Acren Nazarian Erik ( Demanet )

LP

6x3

4

20/03/05 Charleroi Chouaou Yacine ( France

Draw

4x3

5

11/06/05 Charleroi Bediouri Zaid ( Giuliani )

WP

6x3

6

26/06/05 Cuxhaven Karagol Mustapha ( Germany )

LP

4x3

7

14/10/05 Villers le Bouillet Charlier Cedric ( Giuliani Mirco)

LP

4x3

8

28/01/06 Dinant Bakhi Jamel ( Vanakère )

LP

6x3

9

21/05/06 Deinze Arivshatjan Miasnik ( Poppe)

WP

6x3

10

04/11/06 Skive Povlsen Thomas

LP

6x3

11

31/03/07 Eghezee Sovijus Jozef ( Slk )

WKOr5

6x3

12

21/04/07 Tienen Danniels Ronnie

WP

6x3

13

26/05/07 Gilly Manea Alex (Rom)

WP

8x3

14

22/12/07 Beyne Heusay Recloux Michael ( Promotion GMG Cheratte )

LP

6x3

15

23/02/08 Herstal Szabo Titusz ( Hun )

WP

4x3

16

12/04/08 Loncin Recloux Michael ( Promotion GMG Cheratte )

Draw

10x3

17

24/05/08 Namur Balogh Gabor ( Hungary)

WTKOr4'

6x3

18

24/10/09 Dinant Arnold Petr ( Czech Republic )

WKOr2

4x3

19

1/09/10 Olsztyn Sek Marius (Poland )

Draw

6x3

20

13/11/10 Namur Fecko Vladimir ( Czech Republic )

WKOTr4

6x3

21

22/12/12 Charleroi Dendis Slavomir ( Slovakia )

WKOr1

8x3

22

21/04/13 Charleroi Sebe Mugurel (Romania )

WP

8x3

23

23/11/13 Charleroi Szekeres Norbert ( Hungary )

WP

6x3

24

31/05/14 Ninove Tubane Honoré ( Aronica)

Wabr4

6x3

25

08/11/14 Herstal Recloux Michael (Mirco Giuliani) WBC Med

WKOTr8

12x3

26

26/09/15 Rebecq Nagy Atila (Hungary)

WP

4x3

27

19/12/15 Charleroi El Achi Mohamed (Tampere )

LP

8x3

Updated by Bob Logist  31-12-15

 

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1

28/09/02

Evere

Benamar Yassin ( One two one )

LP

4x2

2

12/10/02

Cheratte

Zaghbi M ( BC Trudo )

LP

3x2

3

19/10/02

Gent

Demuynck Stijn ( BC Dejager )

WP

3x2

4

16/11/02

Herstal

Sing Gurpret ( BC Wimme )

WP

3x2

5

23/11/02

Gent

Van Heukelom ( BC Lichtaart )

WP

3x2

6

14/12/02

Cheratte

Kniazev T. ( BC Eupen )

WKOr2

3x2

7

22/02/03

St. Truiden

Kniazev Timour ( BC Eupen ) WAbr2 3x2

8

01/02/03 Tienen Benamar Yassin ( One two one ) LP 3x2 1/4 Fin Belg Champ.
9 05/04/03 Anderlecht Sejdiju ( Kosovo ) LP 4x2  

10

12/04/03 Lichtaart Zaghbi ( Trudo BC ) Draw 4x2
11 10/05/03 Gent Dekeyser G. ( BC Kalken ) LP 3x2
12 11/10/03 Cuesmes Bahki Jamel ( one two one ) LP 4x2
13 25/10/03 Cuesmes Ofluoglu A. ( Gmg Cheratte ) Draw 4x2
14 13/03/04 Seraing Nazarian Eric ( Golden gloves ) WP 3x2
15 20/03/04 Droixhe Ysopov Karian ( Ron's BC ) LP 3x2 Bronze Belg. Champ
16 01/05/04 Brugge Dzajaitajev Khavaz ( Golden Gloves ) LABr2 3x2 .
17 28/05/04 Anderlecht Rademacher Serge ( BC Anderlecht ) WKOr2 4x2 .
18 12/06/04 Andrimont Mignon Philippe ( BC Jemeppe ) LP 4x2 .

Updated by Bob Logist  31-12-15