SCHRAM Carlos  26/09/80

Pro Since 18/09/04

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

1

18/09/04

Gent

Van Eesvelde Kenneth ( Van Eesvelde Ronny )

Draw

4x3

2

25/09/04

Bruxelles

Bakhi Jamel ( Vanackère )

Draw

4x3

3

23/10/04 Bruxelles Bakhi Jamel ( Vanackère )

LP

4x3

4

15/01/05 Oostakker Mahdaoui Mohammed ( Van Eesvelde )

WP

6x3

5

26/03/05 Rotterdam El Farouni Mohamed ( Nederland )

LP

6x3

6

30/04/05 Auvelais Romainville ( Suarez )

WP

4x3

7

01/10/05 Namur Van Eesvelde Kenneth ( Van Eesvelde Ronny )

LP

6x3

8

15/01/06 Charleroi Pollizi Carlos ( Vanderhaegen )

LP

6x3

9

21/05/06 Deinze Bryla Jean Louis ( Devulder )

WP

6x3

10

14/10/06 Deinze Arivshatjan Miasnik ( Compernol )

WKOTr7

8x3

11

01/11/06 Izegem Bellini Douglas ( Baudechon )

LP

6x3

12

24/11/06 Copenhagen Povlsen Thomas ( Denmark )

LP

6x3

13

09/12/06 Deinze Vandekerkhove Kobe

WP

6x3

14

25/12/06 Izegem Nafil Hicham ( Marocco )

LDisqr5

6x3

15

09/01/07 Bergamo Lauri Antonio ( Italy )

LKOTr4

8x3

16

17/02/07 Evere Dubinin Nikita ( Norway )

LP

6x3

17

27/05/07 Deinze Vandekerkhove Kobe ( Devulder ) KvB

LP

10x3

18

12/01/08 Merksem Rimer ( Germany )

LKOr5

6x3

19

03/05/08 Merksem Winkel Jimmy ( Van Roy )

LP

4x3

20

23/08/08 Jabbeke Nazarian Erik (Demanet)

Draw

4x3

21

25/10/08 Gent Sassi Zied (Ben Ali)

Draw

4x3

22

12/12/08 Rotterdam Steven de Veth (Nederland)

LKOTr3

4x3

23

. . .

.

.

24

27/10/12 Bruxelles Lahouri Nabil (Vanakère )

LP

4x3

25

02/02/13 Ingelmunster Casteleyn Arno ( E Vandenhouweele )

LP

8x3

26

24/01/15 Antwerpen Odinokijs Dmitrijs ( Letland)

WKOTr1

4x3

27

28/05/16 Antwerpen Bejamic Matej ( Kroatia)

WKOTr4

8x3

Updated by Bob  Logist  31/05/16

Records Amateur

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1

18/04/98

Ressaix

Nappi, Alfonso (Licata BC)

LP

3X2

.

2

28/10/00

Gent

Yarbi, Gomes (NED)

DRW

3X2

 

3

20/01/01

Mariakerke

Enghien, Thomas (BF Gent)

LKO2

3X2

 

4

07/04/01

Deurne

Enghien, Thomas (BF Gent)

LP

3X2

 

5

14/04/01

Lichtaart

Sarnelli, M.(ABC Borinage)

LP

3X2

 

6

08/09/01

Gent

Mahdaoui M.

LP

3x2

 

7

13/10/01

Waregem

DHondt

LP

3X2

 

8

27/10/01

Deurne

Demaertelaere

DRW

3X2

 

9

12/01/02

Maastricht

 Engelen Tom ( Ned )

LP

3x2

 

10

09/02/02

Tienen

Martin L. ( BG Namurois )

WKOr3

3x2

 

11

02/03/02

Gent

Mahdaoui  (Golden gloves )

LP

4x2

 

12

23/03/02

Tienen

Bahki Jamel  ( One two One )

LP

3x2

1/2 Fin.Champ.Bel

13

01/04/02

Genr

Enghien, Thomas (BF Gent)

WP

4x2

 

14

28/04/02

Grivegnée

Hollebeke ( BC Dejaeger )

WP

3x2

 

15

14/07/02

Tienen

Kniazev ( BC Eupen )

WP

3x2

 

16

08/02/03

Meerhout

Mahdaoui ( Golden Gloves )

WP

4x2

 

17

01/02/03

Tienen

Alliet Davy ( BIM Merksem )

WP

4x2

1/4 Fin Belg Champ.

18

08/03/03

Evere

Bahki Jamel ( one  two one )

LP

4x2

Bronze Bel. Champ.

19

05/04/03

Anderlecht

Zena Ajet ( Kosovo )

LP

4x2

 

20

19/04/03

Wielsbeke

Bryla Jean-Louis ( BK Roeselare )

WP

4x2

.

21

01/05/03

Brugge

Balcaen ( BC Dejager )

WRSCr4

4x2

 

22

21/06/03

Ichtegem

Arivshatjian M. ( BT Spartacus )

WP

4x2

 

23

26/06/04

Middelkerke

Vandersteene Dominique ( Ingelm)

Wabr3

4x2

 

Updated by Bob  Logist  31/05/16