Ingelrest Tony 19/06/74 (  Van Eesvelde ) 31717

Pro since 25/03/07

N

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

1

25/03/07 Gent Furman Peter ( Slovakia ) WKOr2 4x3

2

07/10/07 Aalst Dendis Slavomir  ( Slovakia ) WKOTr4 6x3

3

24/11/07 Gent Wuestenberhs ( Diadori) WP 6x3

4

28/03/08 Gent Gergely  Szabolic (Hun ) WKOTr1 6x3

5

20/04/08 Waregem Furman Peter ( Hun) WKOr2 4x3

6

12/05/08 Deinze Arivshatjan Mianik ( Poppe ) WP 6x3

7

10/10/08 Gent Wuestenberhs ( Diadori) WP 6x3

8

09/11/08 Gent Jaksi Kriztian ( Hungary ) WP 6x3

9

17/04/09 Gent Haselbuhn Sven ( Germany ) WP 6x3

10

24/04/10 Gent Bijlhout Clifton ( Vinckeveugel ) WP 6x3

11

24/09/11 Macedonia Nuri Seferi (WBO /Eur) LTKOr3 10x3

12

22/10/11 Soumagne Batello Geoffrey ( Vanackere ) LAbr4 10x3

13

12/01/13 Gent Jalusic Josip (Croatie ) WP 6x3

14

29/03/13 Gent Cukusic Ivica ( Kroatie ) WKOTr3 6x3

15

13/12/15 Gent Bajamic Matej ( Croatia) WP 4x3

16

22/10/16 Brugge Roldugins Aleksander ( Latvia) WP 6x3

Updated by Bob Logist 23/10/16

 

N

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1

11-11-97

Laarne

Dewancker, Bart(Roeselare)

WRET3

3X2

DEBUT

2

13-4-98

Gent

Chiva, Abdollah (GGEMBC)

LP

3X2

3

25-4-98

Ronse

Ben Belgacem (Lessinois)

WKO3

3X2

4

11-11-98

Laarne

Fontaine, Pascal (Wimme)

WP

3X2

5

6-2-99

Den Bosch (NED)

Hoessels, Gunther (LTBC)

LP

3X2

FIN.OPEN.ZUID.NED

6

11-11-99

Laarne

Pattiwaal, Sammy (NED)

WKO1

3X2

7

29-1-00

Helmond (NED)

Oleg, Paul (GER)

LRSC2

3X2

FIN.OPEN.ZUID-NED

8

28-10-00

Gent

Auaj, Mustapha (NED)

DRW

3X2

9

11-11-00

Laarne

De Rouck, Elias(No Limits)

WP

3X2

10

24-2-01

Gilly

Esposito, Ludovic (APC)

LP

3X2

1/4FIN.NAT.NOV.COMP.

11 09/02/02 Gent

Vandeputte  ( P. Waregem )

WRSCr1 3x2
12 29/06/02 Gent

Vandeputte  ( P. Waregem )

WP 3x2
13 11/11/02 Laarne

Vandewalle Jamin  (BC Monteyne)

WP 4x2
14 25/01/03 Gent

Bollaert E. ( Golden Gloves )

WP 3x2
15 29/03/03 Evere

Shkhian ( BK Roeselare )

LRSCr1 4x2
16 28/08/03 Lienz

Gruner David

LRSCr2 4x2

Dolomieten cup

17 11/11/04 Laarne

Kubat Manuel

Draw 4x2

18 28/11/04 Gent

Van Laere Kurt

WAbr3 3x2

19 12/03/05 Zwijndrecht

Battelo Geofrey ( BC Manson )

LRSCr3 4x2

Bronze Bel. Champ.

20 21/05/05 Hamme

Kooij Daniel ( Nederland )

Draw 4x2

.

Updated by Bob Logist  23/10/2016