CASTELEIN ARNO 70409 Tampere  07/05/1993

Pro since 08/10/11

N

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

1

08/10/11

Middelkerke

Dendis Slava ( Slovakia )

WKOr1

4x3

2

25/12/11

Izegem

Antonio Manuel ( De Gruyter )

WP

6x3

3

25/02/12

Roeselare

Antonio Manuel ( De Gruyter )

WP

6x3

4

28/05/12

Deinze

Moreaux Jessy ( Baudechon )

WP

6x3

5

06/10/12

Middelkerke

Nagy Attila Tibor ( Slovakia )

WKOTr6

6x3

6

01/11/12

Izegem

Antonio Manuel ( De Vulder )

WP

6x3

7

25/12/12

Izegem

Torres Suarez Carlos ( Damien )

WP

6x3

8

02/02/13

Ingelmunster

Schram Carlos ( Van den heede )

WP

8x3

9

23/02/13

Roeselare

Verbauwhede Ringo (Poppe)

WP

6x3

10

19/04/13

Gent

De Keirsmaeker Cedric ( Verlinden )

WP

4x3

11

12/10/13

Middelkerke

Hantak Lubo (Slovakia)

WKOr2

6x3

12

26/09/15

Gits

Kusmerek Jozef (Haogarije)

WTKO3

4x3

13

01/06/16

Brugge

Kalonji Cedric (France )

WP

6x3

14

15/10/16

Amsterdam

Astrando Arduin (Nederland)

WP

6x3

15

11/11/16

Zwevezele

Belkhir Bassem ( Syben)

Draw

6x3

16

25/12/16

Izegem

Pareo Michael (Vinet )

WP

4x3

Updated by Bob Logist 27-12-16

 

N

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1

29/11/08

Deinze

Van Clapdorp Tommy ( Beverse Ring )

WP

3x2

2

21/03/09

St. Truiden

Klimenko Jaroslav ( BT Kortrijk )

LP

3x2

3

09/05/09

Gent

Klimenko Jaroslav ( BT Kortrijk )

WP

3x2

4

03/10/09

Middelkerke

Van Mirlo Johny ( Patro Waregem )

WKOr2

3x2

5

01/05/09

St. Servais

Weber Kevin (1/2/1 Andenne )

WP

3x2

6

09/01/10

Gent

Kayumba Jodi ( New Capitol )

WP

3x2

7

05/02/10

Deinze

Ftita Patrick ( Patro Waregem )

WRSCr1

3x3

8

13/03/10

Gent

Klimenko Jaroslav ( BT Kortrijk )

WP

4x2

9

20/03/10

St.Truiden

Albulatov Rustam ( Jackson BC )

LP

4x2

10

27/03/10

La Calamine

Bonten Jake (BC Calaminia )

WRSCr3

4x2

11

01/05/10

Ixelles

Arktout Ismail ( Brussels Box Academy )

Draw

3x3

12

15/05/10

Zulte

Taysumov Arslan ( BT Mechelen )

WP

4x2

13

29/05/10

Ixelles

Perazzolo Salomon ( Esquive Carolo )

WP

4x2

14

03/07/10

Hyfte

Vroman Django ( BC Respect )

WP

4x2

15

11/09/10

Brugge

Abrekov Sultan ( BC lichtervelde )

WP

4x2

16

09/10/10

Middelkerke

Cilurzo Ivo ( Capitol Gent )

WP

6x2

17

13/11/10

Gent

Taysumov Arslan ( BT Mechelen )

WP

3x3

18

03/12/10

Deinze

Davtian Edgard ( Noble Art )

WKOr3

3x3

19

26/12/10

Kalken

Mieto Muntu ( Capitol BC )

WP

3x3

20

06/02/11

Rotterdam

Matingu Kindele ( Antw. Boksacademy)

LP

3x3

21

05/03/11

Lichtervelde

Vandaele Didier ( Wimme BC )

WKOr1

3x3

22

11/03/11

Deinze

Slachmyulders Rocky ( Sharks Hamme )

WABr2

3x3

23

24/06/11

Torhout

De Keirsmaeker Cedric ( Bull's Gym )

LP

3x3

Updated by Bob Logist  27/12/2016