Update   16/09/2018 

voor wijzigingen-pour modifications: fax alg. / gén. secr 015/34 70 81 o f / ou etienne.brusselmans@telenet.be

 

Affiches:  Amay  29/09  Herstal 13/10

 

Datum

Date

Plaats

Place

Kamp

Comb

Zaal

Salle

Inrichter

Organisateur

U

Hr

Weging-Pesée

Plaats-Place

hr. weging

pesée

22/09/18

BRUXELLES

 

ANNULE

 

 

 

 

 

22/09/18

 

POPERINGE

 

14 Ama

Maeke Blyde

Doornstraat 44

8970 Poperinge

 

Boxing Team X

0471/93 64 62

 

20.00

 

Zaal

 

17.00

 

22/09/18

MERKSEM

RECREANTEN-TOERNOOI

 

15

Polyvalente zaal

Fort van Merksem

Fortsesteenweg 120

2170 Merksem

Boxing Instruction

Merksem

0497/87 80 31

 

14.00

 

Zaal

 

13.00

 

29/09/18

 

AMAY

 

12 Ama

Gymnase Communal

Rue de l’Hôpital 1

4540 Amay

Amay BC

0496/11 11 58

 

19.30

 

Salle

 

17.30

 

05/10/18

 

GENT

KVB-V.B.L.

 

5 Ama

5 Elites

 

Topsporthal Vlaanderen

Zuiderlaan 14-9000 Gent

 

Claude Van Den Heede

0032 473/83 96 56

 

19.00

Ama : zaal

Elites : 04/10 Biznis Hotel

Zelebaan 100

9160 Lokeren

17.00

 

18.00

 

06/10/18

 

IXELLES

 

10 Ama

Centre Scolaire

Rue Mercelis 36-38

1050 Ixelles

Buena Vista BC

+32 477/97 02 07

 

18.00

 

Salle

 

16.00

 

 

 

06/10/18

 

 

 

MIDDELKERKE

 

 

8 Ama

4 Elites

 

 

Sporthal de Branding

Populierenlaan

 8430 Middelkerke

 

 

Vandenhouweele Eddy

0477/82 12 03

 

 

 

 

19.30

Ama :Café Sluzenoare

Oostndelaan 81 8430 Middelkerke

Elites :5/10

Café Sportwereld

Westendelaan 01

8430 Middelkerke

16.30

 

 

 

 

18.30

 

07/10/18

 

BRUSSEL

13 ama

10 recreant

De Kleurdoos

Kogelstraat 29-1000 Brussel

BBA Brussels

0470/81 23 40

 

18.00

 

Zaal

 

17.00

13/10/18

RONSE

 

ANNULEREN

 

 

 

 

 

13/10/18

 

HERSTAL

10 Ama

5 Elites

Salle Omnisport de la Préhalle

Rue Emile Muraille 158

4040 Herstal

Promotion GMG

+32 475 43 41 18

 

18.00

Ama : salle

Elites 12/10-Posthotel

Rue Hurbise 160

4040 Herstal

15.00

 

?

 

13/10/18

SCHAARBEEK

INTERCLUBS

 

10 Ama

Naja Team

Rue Thomas Vinçotte 61

1030 Schaarbeek

Naja Team

0484/13.09.13

 

16.00

 

Salle

 

14.00

20/10/18

LIEGE

Sart Tilman

5 Ama

6 Elites

Country Hall

Allée du Bol d’Air 19

4031 Angleur

12 Rounds Promotion asbl

+32 479 575 215

 

18.00

Ama : salle

Elites :23/10

Lieu à déterminer

17.00

 

18.00

 

27/10/18

 

JEMEPPE sur MEUSE

 

10 Ama

1 Elite

Hall Omnisport du Bois des Monts

Rue des Roseliéres 152

4101 Jemeppe sur Meuse

 

Team PPS

 

0497/80 24 92

 

19.00

 

Ama :salle

Elites/26/10 Lieu à déterminer

 

17.00

 

18.00

 

27/10/18

 

HAUTRAGE

10 Ama

3 Elites

Salle Omnisport

Rue Gustav Lhoir

7334 Hautrage

Fortunato Calogero

0488/41 21 35

 

 

19.30

Ama :salle

Elites : 26/10 Lieu à déterminer

17.00

 

18.00

27/10/18

SINT KRUIS BRUGGE

10 Ama

3 Elites

Studio Hall Brugge

Boogschutterslaan 41

Thily Peter

0476/94 76 46

19.00

Ama : zaal

Elites : 26/10 zaal

17.00

17.00

 

01/11/18

 

IZEGEM

 

4 Ama

6 Elites

Sporthal De Krekel

Heilig Hartstraat

8870 Izegem

Flanders Boxing Corporation

0475/588325

 

17.00

Ama : zaal

Elites : 31/10 nog te bepalen

15.00

 

02/11/18

 

SINT TRUIDEN

10 Ama

1 Elite

Sportcomplex St Pieter

Olympialaan 10

3800 St Truiden

Lesuisse Swa

0495/64 81 39

 

19.30

Ama : zaal

Elites : 1/11 Gasthof De Statie-Wilderenlaan 63

3800 St Truiden

18.00

 

18.00

 

03/11/18

 

BRUXELLES-HEIZEL

WBA-WBC-EBU

3 Ama

8 Elites

Palais 12

Av de Miramar

1020 Bruxelles

Esquive Ixelloise

0477/36 30 01

 

18.00

Ama :salle

Elites :02/11

A définir

16.00

 

10/11/18

 

BERNISART

11 Ama

1 Elite

Salle Omnisport du Préau

Rue Fraity 76

7320 Bernisart

Talki Michel

069/57 57 55

0475/40 49 31

 

20.00

Ama : salle

Elites : 09/11 BC Talki Blaton-Rue Haute 72

7320 Blaton

16.00

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10/11/18

 

BRUXELLES

10 Ama

2 Elites

Palais du Midi

Rue R.Van Der Weyden 3

1000 Bruxelles

Volpe Salvatore

0486/28 69 15

 

13.00

Ama :salle

Elites :09/11 BT Bruxelles

Rue des Capucins 19

1000 Bruxelles

10.00

 

 

16.00

 

17/11/18

 

NAMUR

10 Ama

2 Elites

Hall Omnisport de la Plante

Chée de Dinant 220

5000 Namur

Dujardin Georges

0498 79 90 52

 

19.30

Ama : salle

Elites : 16/11 lieu à déterminer

17.30

 

20.00

 

17/11/18

 

IXELLES

12 Ama

3 Elites

Sallz Emergence

Rue du Sceptre 29

1050 Ixelles

Esquive Ixelloise

0477/36 30 01

 

18.00

Ama : salle

Elites : A déterminer

16.00

 

24/11/18

TURNHOUT

MIX-MEETING

 

10 Ama

Sporthal St Victor

Kasteelplein 20

 2300 Turnhout

BT Turnhout

0496/11 19 26

 

19.00

 

Ama : zaal

 

17.00

 

30/11/18

 

BERCHEM

Ama ?

Elites ?

Het Rooi

Berchemstadionstraat 73

2600 Berchem

Sporting A (Wils Joris)

 

03/338 96 49

 

18.00

Ama : zaal

Elites : Sportclub Aba

?

?

08/12/08

ARDOOIE

1 WBC FEMALE

6 Ama

4 Elites

Sporthal Ardooie « De Ark »

Melkerijstraat 2a

8850 Ardooie

BT Houtland

0474/54.32.86

0475/34.02.98

 

19.30

Ama : zaal

Elites : 7/12 nog te bepalen

17.30

 

18.00

 

15/12/18

 

AMAY

12 Ama

1 Elite

Gymnase Communal

Rue de l’Hôpital 1

4540 Amay

Amay BC

0496/11 11 58

 

20.00

 

Ama & Elites

salle

 

17.30

 

15/12/18

 

CHARLEROI

6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Av des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

 

17.00

Ama :salle

Elites :14/12

Lieu à déterminer

15.00

 

18.00

 

25/12/18

 

IZEGEM

 

4 Ama

6 Elites

Sporthal De Krekel

Heilig Hartstraat

8870 Izegem

Flanders Boxing Corporation

0475/588325

 

17.00

Ama : zaal

Elites : 24/12 nog te bepalen

15.00

26/12/18

KALKEN

13 Ama

Zaal Skala

Colmanstraat 51-9270 Kalken

BC Kalken

0495/94 17 14

18.00

Zaal

16.00

 

12/01/19

BRUXELLES

100 % Ladys

20 Ama

1 Elite

Hall d’Honneur Stade Roi Baudoin

Av.du Marathon 1020 Laeken

 

Jah B.A.

 

 

18.00

Ama : salle

 

Elites : 11/01 A définir

15.00

 

 

 

02/02/19

 

INGELMUNSTER

KVB

 

5 Ama

4 Elites

 

Sporthal Ingelmunster

Bollewerpstraat 92a

8770 Ingelmunster

 

Dujardin Marnix (WPM promotions)

0485/79 58 03

 

19.30

Ama : zaal

Elites :01/02 Fitnes Onegym

Hugo Verieststraat 4

8870 Izegem

18.00

 

 

19.30

 

16/02/19

 

SINT TRUIDEN

10 Ama

3 Elites

Sportcomplec St Pieter

Olympialaan 10

3800 St Truiden

Lesuisse Swa

0495/64 81 39

 

 

19.30

Ama :zaal

Elites :Gasthof De Statie

Wilderenlaan 63

3800 Sint Truiden

18.00

 

18.00

 

23/02/19

 

LIEGE-Sart Tilman

4 Ama

10 Elites

Country Hall

Allée du Bol d’Air 19

4301 Angleur

12 Rounds Promotion

 

+32 479/575 215

 

17.00

Ama : salle

Elites :22/02 A déterminer

15.00

 

30/03/19

 

WAREGEM

 

4 Ama

2 Elites

 

Expohallen

Zuiderlaan – 8790 Waregem

 

Dujardin Marnix (WPM promotions)

0485/79 58 03

 

20.00

 

Zaal

 

18.30

 

08/06/19

EERNEGEM

1 WBC FEMALE

KVB & BENELUX

7 Ama

3 Elites

Sporthal Eernegem « Klokkeputten »

Bruggestraat 104 a

8480 Eernegem

BT Houtland

0474/54.32.86

0475/34.02.98

 

19.30

Ama : zaal

Elites : 7/06 nog te bepalen

17.30

 

18.00

27/04/19

 

CHARLEROI

6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Av des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

 

17.00

Ama :salle

Elites :26.04

Lieu à déterminer

15.00

 

18.00

14/12/19

 

CHARLEROI

6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Av des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

 

17.00

Ama :salle

Elites :13/12

Lieu à déterminer

15.00

 

18.00

 

 

voor wijzigingen-pour modifications:  etienne.brusselmans@telenet.be