Update   19/11/2017 

voor wijzigingen-pour modifications: fax alg. / gén. secr 015/34 70 81 o f / ou etienne.brusselmans@telenet.be

Affiches:    Merchtem 25/11

 

 

Datum

Date

Plaats

Place

Kamp

Comb

Zaal

Salle

Inrichter

Organisateur

U

Hr

Weging-Pesée

Plaats-Place

hr. weging

pesée

 

25/11/17

 

FRAMERIES

10 Ama

1 Elite

Complexe Max Audin

Rue du Chapitre 2

7040 Frameries

Capossela Erico

0475/73 75 08

 

20.00

Ama : salle

Elites : 24/11 Lieu à déterminer

18.00

 

18.00

 

25/11/17

 

MERCHTEM

 

6 Ama

Sporthal Merchtem

Dendermondestraat 25

1785 Merchtem

BC Celtix

0485/224 338

0489/939 704

 

18.30

 

Idem zaal

 

16.30

01/12/17

GENT

1wbf inttern + 1 KVB

5 Ama

5 Elites

Topsporthal Vlaanderen

Zuiderlaan 17-9000 Gent

Van Den Heede

0032/473 83 56

19.00

Ama :zaal

Elites :30/11 O’Learys

17.00

18.00

 

16/12/17

 

CHARLEROI

6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Rue des Olympiades 2

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

 

17.00

Ama :salle

Elites : 15/12

Lieu à déterminer

15.00

 

18.00

 

16/12/17

 

WAREMME

 

12 Ama

4 Elites

Centre Sportif Edmond Leburton

Rue des Prés 43

4300 Waremme

 

Promotion GMG

+32 475 343 118

 

18.00

Ama : salle

 

Elites : 15/12 Lieu à déterminer

16.00

 

18.00

 

25/12/17

 

IZEGEM

4 Ama

6 Elites

Sporthal De Krekel

Heilig Hartstraat

8870 Izegem

Flanders Boxing Corporation

0475/58 83 25

 

17.00

Ama : zaal

Elites :31/10 nader te bepalen

15.00

 

 

26/12/17

KALKEN

12 Ama

Zaal Skala

Colmanstraat 51-9270 Kalken

BC Kalken

09/367 52 13

18.00

Zaal

16.00

 

29/12/17

 

AMAY

12 Ama

1 Elite

Gymnase Communal

Rue de l’Hôpital 1-4540 Amay

Amay BC

0496/11 11 58

 

19.30

 

Salle

 

17.30

 

07/01/18

 

BRUXELLES

8 Ama

2 Elites

Palais du Midi

Rue R.Van Der Weyden 3

1000 Bruxelles

Volpe Salvatore

0486/28 69 15

 

14.00

Ama : salle

Elites : 06/01 BT Bruxelles

Rue des Capucins 19

1000 Bruxelles

12.00

 

 

12.00

 

13/01/18

 

GENT

8 Ama

1 Elite

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Bc Golden Gloves vzw

0498/45 84 39

 

19.30

Ama : idem zaal

 

Elites : idem zaal

 

19.30

 

03/02/18

 

INGELMUNSTER

Eventueel benelux

 

6 Ama

5 Elites

Gemeentelijke Sporthal

Bollewerpstraat 92a

8770 Ingelmunster

Dujardin Marnix

0485/79 58 03

 

19.15

Ama : zaal

Elites :02/02 Onegym-Hugo Verrieststraat 4

8870 Izegem

07.30

 

19.00

 

24/02/18

LIEGE

Sart Tilman

5 Ama

6 Elites

Country Hall

Allée du Bol d’Air 19

4031 Angleur

12 Rounds Promotion asbl

+32 479 575 215

 

18.00

Ama : salle

Elites :23/02

Lieu à déterminer

17.00

 

18.00

 

24/02/18

 

LESSINES

 

12 Ama

Salle de l’Ipam

Rue de la Déportation 37

7860 Lessines

BC Lessinois

0495 78 42 11

 

9.00

 

Salle

 

17.00

10-11/02

2018

GENT

Vlaamse Boks Liga vzw

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

17-18/02

2018

GENT

Vlaamse Boks Liga vzw

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

3-4/03

2018

GENT

Vlaamse Boks Liga vzw

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

17-18/03

2018

GENT

Nationale

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

24/03/18

GENT

Nationale

kampioenschappen

 

Ama

 

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw in samerwerking met BC Golden Gloves

 

 

15.00

 

Idem zaal

 

12 – 14

uur

 

31/03/18

 

WAREGEM

4 Ama

1 Elite

Dochy Ludovic via Dujardin

0485/79 58 03

Expohallen

Zuiderlaan 70

8790 Waregem

 

20.00

 

Idem zaal

 

17.30

 

24/02/18

 

SINT TRUIDEN

1 kvb dames

 

10 Ama

3 Elites

 

Sportcomplex St Pieter

Olympialaan 10

3800 St Truiden

 

Trudo BC (Lesuisse)

 

0495/64 81 39

 

19.30

Ama : zaal

Elites :23/02

Gasthof De Statie

Wilderenlaan 63

3800St Truiden

18.00

 

 

17.00

zondag

01/04/18

 

ROESELARE

7 Ama

3 Elites

Expo-Hallen

Diksmuidesteeweg 400

8000 Roeselare

Vzw Boxing Dolphin

0475/34 02 98

0495/65 76 20

 

15.00

Ama :zaal

Elite : 31/03

nog te bepalen

13.30

 

17.00

 

22/04/18

 

ANDERLECHT

8 Ama

2 Elites

C.E.R.IA

Avenue Emile Gryson 1

1070 Anderlecht

Volpe Salvator

0486 286 915

 

14.00

Ama : salle

Elites :21/04 Team Volpe

Rue des Capucins 19

1000 Bruxelles

12.00

 

?

 

19/05/18

 

LA HESTRE

 

12 Ama

Salle Omnisport de la Drève

Ruelle Vanhulst 15

7170 La Hestre

B.T. Bellini

0497 326 328

 

20.00

 

Salle

 

17.30

  

voor wijzigingen-pour modifications: fax alg. / gén. secr 015/34 70 81 o f / ou etienne.brusselmans@telenet.be