Update   14/03/2020                         

 

Affiche:   

 

Datum

Date

Plaats

Place

Kamp

Comb

Zaal

Salle

Inrichter

Organisateur

U

Hr

Weging-Pesée

Plaats-Place

hr. weging

pesée

 

 

 

Kleur=V.B.L.

 

 

 

 

 

?

GENT

Liga kampioenschappen

 

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

 

15.00

 

zaal

 

12-14 uur

 

?

GENT

Belgisch kampioenschap

Nieuwelingen

 

Ama

Galveston Site 2° verdiep

Hurstweg 8

9000 Gent

Vlaamse Boks Liga vzw=W.De Groof

0479/217890

 

15.00

 

zaal

 

12-14 uur

 

?

NEU¨PRE-ROTHEUX

Championnats RFBB

 

Ama

Hall Omnisport

Rue Biens Lefèvre 11

4120 Neupré-Rotheux

Ligue Francophone

Gommé JM

0473/44 85 79

 

15.00

 

salle

 

12-14 u

???

28/03/20

 

WAREGEM

4 Ama

2 Elites

Expohallen

Zuiderlaan 20

Waregem

Dujardin Marnix

0485/79 58 03

 

20.00

 

Ama & Elites : zaal

 

18.30

???

11/04/20

 

VISE

10 Ama

4 Elites

Hall Omnisport

Rue de Berneau 30

4600 Visé

Promotion GMG

0488/75 55 36

 

19.00

Ama :salle

Elites :10/04 Poethotel

Rue Hurbise160

4040 Herstal

17.00

 

19.00

 

12/04/20

 

BOUGE

 

15 Ama

Centre Sportif de Bouge

Rue des Etourneaux 28

5004 Bouge

B.T. Namurois

0498/799 052

 

14.00

 

Zaal

 

12.00

 

12/04/20

 

BEAUMONT

 

10 Ama

Salle Omnisport

Rue du Vivier 4

6500 Beaumont

BC Acrenois

0472*68 21 81

 

14.00

 

Salle

 

11.00

 

12/04/20

NEDER-OVER-HEEMBEEK

12 Ama

1 Elite

Zaal Omnisport

Lombardzydestraat 120

1120 Neder-O-Heembeek

Versailles Boxing Team

048900 02 23

 

17.00

 

Zaal

 

15.00

 

18/04/20

 

ANDENNE

 

12 Ama

Andenne Arena

Rue Docteur Mélin 14

5300 Andenne

BA Les Gants d’Or

0496/51 46 18

 

19.00

 

salle

 

17.00

 

18/04/20

 

IXELLES

12 Ama

1 Elite

Salle Emergence

Rue du Sceptre 19

1050 Ixelles

Esquive Ixelloise

 

 

18.00

Ama : salle

Elites : 17/04 A déterminer

15.00

 

 

 

18/04/20

 

 

VERVIERS

10 Ama

3 Elites

Hall de Gerardchamps

Quai de la Vesdre

4800 Verviers

BC Essalem/GMG Promotion

0494/34 66 62

 

19.00

Ama : salle

Elites :17/04 Lieu à déterminer

16.00

 

19.00

 

22/04/20

GENK

Recreantentoernooi

 

+/- 15

De Uitdaging

Evence Coppéelaan 99

3600 Genk

The Boxing Company

0477/68 49 79

 

 

19.00

 

zaal

 

17.00

 

25/04/20

 

AISEAU-PRESLES

12 Ama

3 Elites

Hal Sambrexpo

Rue Président J-F Kennedy 150-6250 Aiseau-Presles

BC Garcia

0476/89 12 26

 

19.00

Ama : salle

Elites : 24/04 Lieu à déterminer

16.30

 

18.00

 

25/04/20

 

REBECQ

 

12 Ama

4 Elites

 

Salle Hall Omnisport

Rue du Bois 33

1430 Rebecq

 

Vinet Nicolas

0496/10 61 96

 

19.00

Ama : salle

Elites :24/04 Restaurant

Les Copains d’abord

Chée de Bruxelles 264

7850 Petit Enghien

17.00

 

 

19.00

 

 

25/04/20

 

OOSTENDE

 

10 Ama

1 Elite

Koninklijke Stalling Oostende

Sportcentrum Oostende

Koninginnelaan 78

8400 Oostnde

 

Eddy Vandenhouweele

0477/82 12 03

 

19.30

Ama : zaal

Elites : 24/04

Nog te bepalen

16.00

 

18.00

 

 

25/04/20

 

 

LEDEGEM

 

10 Ama

1 Elite

 

Sporthal Ledegem

Sint-Eloois-Winkelstraat 76

8880 Ledegem

BT Houtland (in samenwerking met Team Zico Waeytens)

0475/34 02 98

0497/61 89 85

 

 

20.00

 

Ama & Elites

Locatie nog te beplen

 

 

17.00

 

25/04/20

 

FLOBECQ

1 LFB

6 Ama

5 Elites

Salle Jacky Leroy

Rue de la Crête 28B

7880 Flobecq

De Meyer Christian

0475/89 26 21

0472/68 21 81

 

19.00

Ama :Lieu à déterminer

Elites :24/04 Lieu à déterminer

17.00

 

18.00

 

26/04/20

STEKENE

Recreantentoernooi

 

15 rec

Zaal « The Bokskes »

Nieuwdorp 13B

 9130 Stekene

Bc The Bokskes

0478/90 85 20

0478/20 46 31

 

14.00

 

zaal

 

13.00

01/05/20

BRUGGE

 

ANNULEREN

 

 

 

 

 

08/05/20

 

THIEU

 

10 Ama

3 Elites

Complexe Sportif des Ascenseurs

Rue du Manoir St Jean

7070 Thieu

 

Bufi. M

0495/71 72 42

 

19.00

Ama : salle

 

Elites : 07/05 Lieu à déterminer

17.00

 

18.00

 

09/05/20

 

QUAREGNON

7 Ama

5 Elites

Salle Edgard Hismans

Rue de l’Egalité 96

7390 Quaregnon

Event Fortunato

0488/412 135

 

19.00

Ama : salle

Elites :08/05 Hôtel Ibis

BLD Charles Quint 27

7000 Mons

17.00

 

16.00

09/05/20

KOKSIJDE

10 Ama

1 Elite

Sporthal Koksijde

Zeelaan 44 – 8670 Koksijde

Boksschool Koksijde

0468/48 97 66

20.00

Ama & Elites :zaal

18.00

 

16/05/20

 

CHARLEROI

6 Ama

8 Elites

Spiroudôme

Av des Olympiades

6000 Charleroi

12 Rounds Promotion

+32 479 575 215

 

17.00

Ama :salle

Elites : 15/05

Lieu à déterminer

15.00

 

18.00

 

22/05/20

 

AMAY

 9° Grand Prix

Toumson

 

8 Ama

2 Elites

 

Gymnase Communal

Rue de l’Hôpital 2

4540 Amay

 

Zorzetto Guido

0486/90 07 98

 

 

20.00

Ama : salle

Elites :21/05

Brasserie de la Gare

Pl.Gustave Rome 7

4540 Amay

17.30

 

18.00

23/05/20

FERNELMONT

12 Ama

Avenue de la Rénovation 8

5380 Fernelmont

BC Clément

0474/48 21 65

19.00

salle

17.00

 

24/05/20

 

TURNHOUT

Recreantentoernooi

 

+/- 15

Sporthal stadspark

Steenweg op Zevendonk 18

2300 Turnhout

BT Turnhout

0496/11 19 26

 

 

13.30

 

zaal

 

12.00

 

29/05/20

 

IZEGEM

 

10 Ama

Zaal ISO-

Sint Jorisstraat 62

8870 Izegem

FBC (Rudi Compernol)

0475/58 83 25

 

20.00

 

zaal

 

18.00

 

29/05/20

 

ROOSDAAL

8 Ama

6 Elites

Zaal Belleheide center

Omer Devidtslaan 52

1760 Roosdaal

Laggoune Ezzedine

0471/96 02 13

 

19.00

Ama :zaal

Elites :28/05

Nog te bepalen

17.00

 

17.00

 

30/05/20

 

POPERINGE

12 Ama

1 Elite

Maeke Blyde

Doornstraat 43

8970 Poperinge

BC Poperinge

0498/57 50 81

 

20.00

 

zaal

 

17.30

 

 

06/06/20

 

EERNEGEM

benelux

 

6 Ama

4 Elites

Sporthal Eernegem

Zaal Klokkeputten

Bruggestraat 104A

8480 Eernegem

Boxing Team Houtland

01475/34 02 98

0478/39 46 57

 

19.30

Ama : zaal

ELITES/ 05/06 nog te bepalen

17.30

 

18.00

 

 

20/06/20

 

RONSE

8 Ama

4 Elites

Sporthal t’Rosco

Leuzesteenweg 241

9600 Ronse

Chridtian De Meyer

0475/89 26 21

 

19.00

Ama :zaal

Elites : nog te bepalen

17.00

18.00

 

26/09/20

 

POPERINGE

 

14 Ama

Maeke Blyde

Doornstraat 44 – 8970 Poperinge

Boxing Team X

0471/93 64 62

 

20.00

 

zaal

 

17.00

 

03/10/20

 

BRUSSEL

5 Ama

6 Elites

Docks Dôme

Lambermontlaan 1

1000 Brussel

Yassine Maatala

+32 492/45 95 06

 

18.00

Ama & Elites

zaal

 

16.00

 

 

10/10/20

 

MIDDELKERKE

10 Ama

4 Elites

Sporthal De Branding

Populierenlaan 23

8430 Middelkerke

Eddy Vandenhouweele

0477/82 12 03

 

19.30

Ama :zaal

Elites :09/10 nog te bepalen

16.00

 

18.00

 

07/11/20

 

BERNISART

 

10 Ama

1 Elite

 

Salle Omnisport du Préau

7320 Bernisart

 

Talki Michel

069/57 57 55

 

20.00

Ama :salle

Elites :06/11 BC Talki

Rue Haute 72

7321 Blaton

18.00

 

18.00

 

21/11/20

 

NAMUR

12 Ama

1 Elite

Hall Omnisport de la Plante

Chée de Dinant 220

5000 Dinant

Dujardin Georges

0498/79 90 52

 

17.00

Ama : salle

Elites :20/11 A déterminer

15.00 ?

?

 

19/12/20

 

AMAY

13 ème Gala J-M Renard

 

6 Ama

3 Elites

 

Gymnase Communal

Rue de l’Hôpital 1

4540 Amy

 

Amay BC

0486/900 798

 

20.00

Ama :salle

Elites :18/12 Brsserie

De la Gare

Pl.Gustave Rome 7

4540 Ama

18.00

 

 

18.00

 

30/01/21

 

LA LOUVIERE

14 Ama

3 Elites

Hall Omnisport

Rue de Bouvy 127

7100 La Louvière

Bellini Douglas

0497/32 63 28

 

18.00

Ama : salle

Elites :29/01

16.00

A déterminer

 

06/02/21

 

INGELMUNSTER

Belgisch-Benelux

 

10 Ama

6 Elites

 

Gemeetelijke Sporthal

Bollewerpstraat 92a

8770 Ingelmunster

 

Vzw WPM Promotions

0485/79 58 03

0486/71 38 11

 

19.30

Ama :zaal

Elites :05/02

Fitnescentrum Onegym

Hugo Verrieststraat

Izegem

 

18.00

 

18.30