BILAMUNGA JONATHAN Denon Alain 73405 20/07/90

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1 27/09/19 Enghien Torres Cristoffer (Van den Hede ) WKOTr4 6x3
2 11/11/19 Oostende Kouassi Elisee (Tampere ) Draw 6x3

Updated by Bob Logist  13-11-19

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1 01/12/12

Pepinster

Steurs Vladimir ( BC Tienen )

LABr3

3x2

2 20/04/13

Braine l’Alleud

Beauduin Xavier ( Amay BC )

WP

3x2

3 26/10/13

Tienen

Steurs Vladimir ( Tiense BC )

Draw

3x2

4 22/11/14

Pepinster

Sanchidrian Luis (Physical BC)

WP

3x2

5 28/02/15

Gent

Ahmadzai Hanif ( Antwerp BA )

WP

3x2

6 01/03/15

Gent

Beckers Dolf ( Dawsu Leuven )

WP

3x2

7 14/03/15

Gent

Nasayev Ramzan ( Team JP )

LP

3x2

8 26/04/15

Braine l'Alleud

Chefneux Adrien ( Executive Fight )

WP

3x2

9 25/10/15

Ixelles

Ntelo Wa Leko Michael ( Physical BC )

WP

3x2

10 31/10/15

Lauwe

Fennane Najim

WP

3x3

11 14/11/15

Esneux

Massenaux Amaury (BC Essalem )

Draw

3x3

12 20/12/15

Brussel

El Garni Wassim ( Team Wolf )

WP

3x2

13 16/01/16

St.Truiden

Beckers Dolf ( Dawsu Leuven )

WP

3x2

14 23/01/16

Asse

Fennane Najim ( BT Vilvoorde )

LP

3x3

15 27/02/16

Gent

Techel Giovanni ( BC Capitol )

LP

3x3

16 07/02/16

Bruxelles

Karagianis Michaelis

WKOT

3x3

17 30/04/16

Hautrage

Diallo Bachir ( BC Baudour )

WP

3x2

18 17/05/16

Amay

Massenaux Amaury ( BC Essalem )

WP

3x3

19 21/05/16

Gent

Carryn Jimmy ( BC Bufi)

WP

3x3

20 22/05/16

Gent

Saboundji Abdelkarim ( Gym United )

WP

3x3

21 28/05/16

Gent

Stoljartsjoek Vadim ( BC Oostende)

LP

3x3

22 19/11/16

Ixelles

Messaoudi Nabil ( Esquive XL )

LP

3x3

23 10/12/16

Leffinge

Techel Giovan,ni ( BC Capitol )

LKOr2

3x3

24 15/01/17

Brussel

Messaoudi Nabil ( Esquive ixelles)

LP

3x3

25 26/02/17

Gent

Rachem Mohamed ( BC Zulte )

LP

3x3

26 01/04/17

Paris

Karapetian Eric (France )

WP

3x3

27 13/05/17

Grivegnees

Pegba Bikoko Albert ( Boris BC )

Draw

3x3

28 20/05/17

Poperinge

Techel Giovanni ( BC Capitol )

LP

3x3

29 04/06/17

Gent

Fabel Laurent ( HIBA )

WP

3x3

30 05/10/17

Amay

Beaudouin Xavier ( Amay BC)

Draw

3x3

31 26/12/17

Kalken

Colman Gianni ( BC Kalken )

LP

3x3

32 29/12/17

Amay

Gomez Vassalo Quentin (Amay BC )

Draw

3x3

33 27/01/18

Eindhoven

Rahman Abdul ( NL)

LP

3x3

34 18/02/18

Gent

Rachem Mohammed ( BC Zulte )

LP

3x3

35 02/06/18

Brussel

Pergba Bikoko Albert ( Boris )

LP

3x3

36 17/06/18

Gent

Natal Filipe ( BC Asse )

LP

3x3

37 02/11/18

St. Truiden

Dinizada Atash ( Untouchables )

LP

3x3

38 08/12/18

Ardooie

Techel Harley ( Capitol Gent )

WP

3x3

39 26/12/18

Kalken

Domingo Matondo Yvan ( Drongen )

WP

3x3

40 26/02/19

Vaals

Rossener Jan ( Ger)

WP

3x3

39 16/02/19

Roeselare

Domingo Matondo Yvan ( Drongen )

LP

3x3

40 24/02/19

Gent

Danis Mazlum ( HIBA )

WRSCr3

3x3

41 03/03/19

Gent

Dinizada Atash ( Untouchables )

LP

3x2

42 22/03/19

Roosdaal

Ingelrest Lee ( Golden Gloves )

WP

3x2

43 27/04/19

Gent

Ingelrest Lee (Golden Gloves )

WP

3x3

44 04/05/19

Bruxelles

Messaoudi Nabil ( Esquive XL )

LP

3x2

Updated by Bob Logist  13/11/2019