ANTONIO MANUEL 70709 Beverse Ring 03/05/86 Vandenheede

Pro  Since 20/08/10

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1 20/08/10 Beveren Hanifi Khaled ( Compernol ) WP 6x3
2 01/11/10 Izegem El Ghoulbzouri Ahmed (Compernol) LP 6x3
3 26/02/11 2 Acren Rachidi Said ( France ) Tech.Draw 4x3
4 02/04/11 Gent Keli Stilan (Van den Heede ) WP 6x3
5 24/06/11 Torhout Ngabu Yves ( Tampere ) LP 6x3
6 28/08/11 Beveren Matingu Kendele (Devulder ) LP 6x3
7 11/11/11 Deurne De Bonte Marc ( Devulder ) LP 4x3
8 25/12/11 Izegem Casteleyn Arno ( E. Vandenhouweele ) LP 6x3
9 25/02/12 Roeselare Casteleyn Arno ( E. Vandenhouweele ) LP 6x3
10 25/05/12 Visé Jur Alexandru ( GMG Promotion ) LP 6x3
11 01/11/12 Izegem Casteleyn Arno ( E. Vandenhouweele ) LP 6x3
12 24/11/12 Waregem Verbauwhede Ringo (Poppe) WKOr1 4x3
13 26/01/13 Heerlen Liesdek Gian Carlo (NL) LP 4x3
14 11/05/13 St. Servais Donnelan Alan ( Ireland ) WP 4x3
15 29/06/13 Herstal Jur Alexandru ( GMG Promotion ) LP 8x3
16 17/08/13 Savonlinna Katajisko Eemeli (Finland) LP 6x3
17 05/10/13 Andenne Lahouri Nabil ( Vanakère ) WP 8x3
18 08/02/14 St. Truiden Jur Alexandre ( GMG Promotion ) LP 10x3
19 11/11/14 Zwevezele Arduin Astrado (Nederland) LKOr2 6x3
20 04/04/15 Rebecq Nikarkhoev Timur ( Bufi Mauro ) LP 6x3

Updated by Bob Logist  06-04-15

 

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1 07/06/08

Kallo

Barighach Ahmed ( BBC 1000)

Draw

3x2

.
2 14/06/08

Poelkapellen

Katchinian Radik ( BC Roeselaere )

WP

3x2

.
3 04/07/08

Hyfte

Decoutere David ( BC Lichtervelde)

Draw

3x2

.
4 23/08/08

Jabbeke

Tabwe Djeko Joel ( Brussels Power )

LP

3x2

.
5 27/09/08

Colfontaine

L’Hoir Jesson ( BC Martines )

LP

3x2

.
6 03/10/08

Deinze

Demeester Jens (BC Izegem )

WP

3x2

.
7 29/11/08

Poelkapellen

Balloey hans ( BC Roeselare )

Draw

3x2

.
8 05/12/08

St. Niklaas

Ferrara Elio ( BC garcia )

WP

3x2

.
9 27/12/08

Kalken

Smet Jan (BC Kalken)

LP

3x3

.
10 15/02/09

Brugge

Amirov Amchad ( Golden Gloves )

WP

3x3

.
11 14/03/09

Tienen

Demeester Jens (BC Izegem )

LP

3x3

.
12 17/04/09

Gent

De Cuyper Glenn ( Box Promotion )

LP

3x3

.
13 23/05/09

Gits

Ngabu Yves (BC Lichtervelde)

LP

3x3

.
14 03/07/09

Hijfte

Ngabu Yves (BC Lichtervelde)

LP

3x3

.
15 26/09/09

Gent

Kubat Abedin ( Golden Gloves )

LP

3x3

.
16 04/10/09

Kortrijk

Davtian Parvir ( BT Kortrijk )

LP

3x3

.
17 11/12/09

St.Niklaas

Cottignies Aaron ( BC Roeselare )

WKOr2

3x3

.
18 26/12/09

Kalken

Davtian Parvir ( BT Kortrijk )

WDisqr3

3x3

.
19 09/01/10

Gent

Arktout Ismael ( Brussels Box Academy )

WP

3x3

.
20 05/02/10

Deinze

Bensallem Mohamed (Noble Art )

WP

3x3

.
21 13/03/10

Gent

Kubat Abedin ( Golden Gloves )

Draw

3x3

.
22 20/03/10

St.Truiden

Matingu Kindele (Jackson BC )

LP

3x3

.
23 29/05/10

Gent

Albulatov Rostam ( Jackson BC )

LP

4x2

.
24 12/06/10

Gent

Bouachiba Rachid  (Ron's BC )

WP

3x3

.

Updated by Bob Logist  06/04/2015