Vlaamse Boks liga vzw Part 2        Updated 25-09-16 by Etienne Brusselmans

  Provincies Oost en West Vlanderen 

NEEM NOTA DAT DE KONTAKT-ADRESSEN VAN DE CLUBS NIET ALTIJD DEZE ZIJN WAAR OOK DE TRAININGSZAAL GEVESTIGD IS !

Biw Poperinge

Taffin Vincent

G.Vramboutplein 2/1-8970 Poperinge

0494/46 77 72 – sylvie@consyl.be

Black Patnhers

De Maere Guy

Heuldonck 20 – 9170 Sint Pauwels

0496/10 97 31 – guy.de.maere@gmail.com

Boxing Fit Academy

Snoussie Mohamed

Rossevaalstraat 20 - 9280 Lebbeke

0479/34 41 59 - berkanemohamed@hotmail.com

Boxing Team X

Six Francky

Hoepelnijdersstraat 8 – 8972 Proven

0471/93 64 62 – francky.six@gmail.com

Boxinglovers Deinze

Karsikaya Aptil + Cebrail

Camiel Cluysestraat 18 – 8720 Wakken

0475/49 65 00 – apo@boxinglovers.be

Capitol Boxing Club Gent

Yildirim Suat

Sint Annaplein 62/B1 - 9000 Gent

09/234 03 01 – 0475/62 68 57 – newcapitol@skynet.be

Deco Boxing Team

Decock Patrick

Meensesteenweg 209 – 8501 Bissegem

0497/55 03 35 – info@decocarsystems.be

Falcons Boxing Club

Pauwels Marc

Potterstraat 160 - 9170 St Gillis Waas

0497/24 98 73 - info@falcons.be

Flandria BC Oostende

Vandenhouweele Eddy

Gasstraat 3 - 8430 Middelkerke

T/F 059/31 01 29 - 0477/82 12 03 - eddy.vandenhouweele@telenet.be

Gladiator Boxing Club

Hauben Frank

J. Hartmanlaan 4 – 9040 St-Amandsberg

09/238 10 35 – 0477/46 56 03 – hellas3@telenet.be

Golden Gloves Gent

Dhondt Luc

Molenstraat 163 – 9032 Wondelgem

 0498/45 84 39 - fax 09/223 44 69 - T 09/217 05 18-goldenglovesgent@gmail.be

Healthfactor boxing Club

Steve Van Den Heede

Geraardbergsestraat 17/3 – 9300 Aalst

0496/10 44 06 – info@healthfactor.be

Hiba Boxing Club

Haeck Jurgen

Steenhuisdreef 12 – 9031 Drongen

0477/27 30 52 – jurgen.haeck@hiba-vzw.be

Houtland Boxing Team

Tampere Filiep

Klijtgatweg 7 – 8830 Hooglede

0475/34 02 98 – filiep.tampere@telenet.be - ludwig.depoorter@kopal.be

Kalken Boxing Club

Troch Patrick

Molenstraat 118 - 9032 Wondelgem

T/F 09/253 98 01-0495/94 17 14 – patrick.troch1@telenet.be

KingsCobra

Sven Byosiere

Slachthuisstraat 41 - 8000 Brugge

0472/97 32 20 - sven.byosiere@telenet.be

Kubat’s Boxing Gym Gent

Kubat Selim

Antoon Sanderusstraat 33 – 9000 Gent

0489/87 82 03 – selim.kubat@hotmail.be

Menen Boxing Club

Hakobyan Sargis

Wahisstraat 226 - 8930 Menen

0488/02 95 13 – boxing.club.menen@gmail.com

Monteyne Boxing Club

Adam Gino

Mandemakerstraat 4 - 8770 Ingelmunster

Adam Gino 051/31 52 53 - 0479/52 27 03 - ginoadam@skynet.be

No Limits Boxing Club

Cornelis Georges

Grote Markt 8 - 9200 Dendrmonde

0472/12 43 47 - georges-cornelis@hotmail.com

Poperinge Boxing Club

Laure Lapanne

Deken De Bolaan 123 – 8970 Poperinge

0497/37 77 84 – laure.lapanne@hotmail.com

Respect Boxing Team

Vervaeke Lievin

Boeveriestraat 4 - 8554 St Denijs

0476/76 81 86 - lievin.vervaeke@telenet.be - boxingteamrespect@gmail.com

Sharks Boxing Team

Van Den Bossche Kristof

Hogeweg 9 - 9280 Lebbeke

0476/20 05 35 - kristof.van.de.bossche@pandora.be

The Fighters club

Kassioui Said

Heieindestraat 58 – 9160 Lokeren

0477/60 10 96 – saidkasioui@hotmail.be

Warre's Boxing Club

Vandenhouweele Johan

Kerkomgangstraat 1  - 8600 Leke

0468/12 53 26 - vdh.delaey@gmail.com

Wimme Boxing Club Brugge

Demeulenaere Freddy

Bloso:Nijverheidsstraat 112 – 8310 Assebroek

0477/46 75 94 – fd_dem_boxing@hotmail.com

Zele Boksclub

Roosendan Marino

Kouterstraat 88 – 9240 Zele

0498/77 50 10 – isamarigoossens@telenet.be

Zele Boksteam

De Donder Francis

Kouterstraat 88 – 9240 Zele

0477/31 35 26 – dedonderf@yahoo.com