Vlaamse Boks  Liga vzw  Updated 11-03-19 by Etienne Brusselmans

NEEM NOTA DAT DE KONTAKT-ADRESSEN VAN DE CLUBS NIET ALTIJD DEZE ZIJN WAAR OOK DE TRAININGSZAAL GEVESTIGD IS ! 

 

Antwerp Boxing Academy

De Vulder Renald

Slachthuislaan 70/B6 – 2060 Antwerpen

0486/88 54 67 – rdv@antwerpboxingacademy.com

 

Asse Boxing club

Denon Alain

Nieuwstraat 120 – 1730 Asse

0474/21 83 87 - alain.denon@telenet.be

 

B.B.S. Antwerpen

Van Der Jeught Bert

Turnhoutsebaan 358 – 2140 Borgerhout

0472/53 95 15 – bert.van.der.jeught@gmail.com

 

B.I.M. Instruction Merksem

Waghemans Pascale

Handbooglaan 22 - 2960 St-Job-In-'t Goor

03/636 41 07 - bim@belgacom.net

Black Patnhers

De Maere Guy

Heuldonck 20 – 9170 Sint Pauwels

0496/10 97 31 – guy.de.maere@gmail.com

Boxing Fit Academy

Snoussie Mohamed

Rossevaalstraat 20 - 9280 Lebbeke

0479/34 41 59 - berkanemohamed@hotmail.com

Boxing Team D.P.

Duerinck Pierre

Kerkomsesteenweg 49 – 3370 Boutersem

0494/29 53 99 – pierredeurinck@hotmail.com

Boxing Team X

Six Francky

Hoepelnijdersstraat 8 – 8972 Proven

0471/93 64 62 – francky.six@gmail.com

Boxinglovers Deinze

Karsikaya Aptil + Cebrail

Camiel Cluysestraat 18 – 8720 Wakken

0475/49 65 00 – apo@boxinglovers.be

 

Brussels Boxing Academy

Maalem Mohamed

Kogelstraat 29 – 1000 Brussel

0485/00 11 50 – infos@bba-olympic.be

 

Bulls Gym

Verlinden Wim

Hulshoutse stwg 19 – 2222 Itegem

0495/54 32 54 – bullsgym@hotmail.com

Capitol Boxing Club Gent

Yildirim Suat

Sint Annaplein 62/B1 - 9000 Gent

09/234 03 01 – 0475/62 68 57 – newcapitol@skynet.be

 

Celtix Boxing Club

Thomas Abbeel

Doortstraat 4 – 1745 Opwijk

Tel 0489/93 97 04 – thomas.abbeel@hotmail.com

 

Club 1 (number one)

Stebe Christophe

Aarschotsestenweg 112 – 1030 Schaarbeek

0484/88 05 05-0484/97 84 67 stebechristophe@gmail.com

 

Dawsu Leuven

Lambaux Christophe

Aarschotsestw. 157/F101–3111 Wezemaal

0475/60 06 41 - info@dawsu.be (website: www.dawsu.be)

 

De Ring Tienen BC

Kumpen Jules

Kloosterstraat 40 - 3300 Tienen

0474/42 83 38 - kumpenjules@hotmail.com

Deco Boxing Team

Decock Patrick

Meensesteenweg 209 – 8501 Bissegem

0497/55 03 35 – info@decocarsystems.be

Falcons Boxing Club

Pauwels Marc

Potterstraat 160 - 9170 St Gillis Waas

0497/24 98 73 - info@falcons.be

Flandria BC Oostende

Vandenhouweele Eddy

Gasstraat 3 - 8430 Middelkerke

T/F 059/31 01 29 - 0477/82 12 03 - eddy.vandenhouweele@telenet.be

 

Genk The Boxing Company

Wahhabi Abdel

Kapelhof 11 - 3650 Dilsen-Stokkem

T/F 089/56 12 77 - 0477/68 49 79 - abdel.wahhabi@gmail.com

Gladiator Boxing Club

Hauben Frank

J. Hartmanlaan 4 – 9040 St-Amandsberg

09/238 10 35 – 0477/46 56 03 – hellas3@telenet.be

Golden Gloves Gent

Dhondt Luc

Molenstraat 163 – 9032 Wondelgem

 0498/45 84 39 - fax 09/223 44 69 - T 09/217 05 18-goldenglovesgent@gmail.be

Gym United Boxing Team

Snoussi Mohamed

Rossevaalstraat 20- 9280 Lebbeke

0479/3441 59 – berkanemohamed@hotmail.com

 

Ham Boxing

Noels Joeri

Gym RYB-Stationsstraat 31-3945 Ham

0486/92 30 03 – joerinoels@yahoo.co.uk

 

Hawks Fighting Team

Van Cleempoel Maikel

St Ursmarusstraat 30-9200 Baasrode

0495/78 72 27 – maikelvancleempoel@hotmail.com

Healthfactor boxing Club

Steve Van Den Heede

Geraardbergsestraat 17/3 – 9300 Aalst

0496/10 44 06 – info@healthfactor.be

 

Herentals Boxing Club

Geeraerts Gert

Herenthoutseweg 112 - 2200 Herentals

0494/57 29 28 - gert.neteland@gmail.com

Hiba Boxing Club

Haeck Jurgen

Steenhuisdreef 12 – 9031 Drongen

0477/27 30 52 – jurgen.haeck@hiba-vzw.be

Houtland Boxing Team

Tampere Filiep

Klijtgatweg 7 – 8830 Hooglede

0475/34 02 98 – filiep.tampere@telenet.be - ludwig.depoorter@kopal.be

 

Jah Boxing Academy

Van Ghyseghem J.C.

Rue des Eperoniers 55-1000 Bruxelles

0489/00 81 89 – kostore@live.be

Jeffey’s Boxing Gym

Meeusen Vanessa

Kleine Breedstraat 38-9100 Sint Niklaas

0472/98 79 84 – jeffreys-gym@telenet.be

Kalken Boxing Club

Troch Patrick

Molenstraat 118 - 9032 Wondelgem

T/F 09/253 98 01-0495/94 17 14 – patrick.troch1@telenet.be

KingsCobra

Sven Byosiere

Slachthuisstraat 41 - 8000 Brugge

0472/97 32 20 - sven.byosiere@telenet.be

Koksijde Boksschool

Vandenhouweele Johan

Henri Houtsegersstadion-Pylyserlaan 34

0468/48 97 66 – boksschool.koksijde@gmail.com

Kubat’s Boxing Gym Gent

Kubat Selim

Antoon Sanderusstraat 33 – 9000 Gent

0489/87 82 03 – selim.kubat@hotmail.be

 

Kureghem Boxing Academy

El Ouarroudi Abdelhay

Habermanstraat 27 – 1070 Andrlecht

0484/54 29 60 – kureghemboxingacademy@gmail.com

 

Lichtaart Boxing Club

Peeters Franηois

Dennenlaan 29 - 2460 Lichtaart

0474/97 41 46 – boks.jan@pandora.be

 

Limburgse Trudo Boks Club

Lesuisse Franηois

Slagmolenstraat 60 – 3800 Sint-Truiden

0495/64 81 39 –patrick.coppesmette@telenet.be – dezwitser@gmail.com

 

Martialartscenter

Debois Marc

Sportlaan 13 – 3650 Dilsen-Stokkem

0476/86 22 71 – macdilsenstokkem@gmail.com

 

Mechelen Boxing Team

De Groof Willy

Davidstorenstraat 21 - 2812 Muizen

0479/21 78 90 - degroofwilly@skynet.be

 

Meerhout Boxing Club

Van Roy Noel

Borgerhout 2 - 2450 Meerhout

0486/58 05 33 - 0496/71 94 91 -  irene_coenderaerts@yahoo.co.uk

 

 

 

 

 

 

MH Boxing Club

Huberty Michael

Chevauchoire de Viane 144-7864 Deux Acren

0484/03 23 77 – mhboxing@gmail.com

Monteyne Boxing Club

Adam Gino

Mandemakerstraat 4 - 8770 Ingelmunster

Adam Gino 051/31 52 53 - 0479/52 27 03 - ginoadam@skynet.be

 

N’Wicha

Hasnouni Alaoui

Krugerstraat 114/2 – 2660 Hoboken

0484/86 00 01 – nhalaoui82@hotmail.om

No Limits Boxing Club

Van den Bergh John

Mimosastraat 86 – 3308 Gijzegem

0485/36 19 50 – bc.nolimits.lebbeke@gmail.com

Phoenix Naoufal Boxing School

Naoufal Bensouda

Lacroixstraat 40 – 1050 Elsene

0487/87 10 11 – naoufal002@gmail.com

Poperinge Boxing Club

Laure Lapanne

Deken De Bolaan 123 – 8970 Poperinge

0497/37 77 84 – laure.lapanne@hotmail.com

PTK Evergem

Cravillon Philippe

Weststraat 132A/203 – 9940 Evergem

0489/87 44 37 – ptk-boks@hotmail.com

Respect Boxing Team

Vervaeke Lievin

Boeveriestraat 4 - 8554 St Denijs

0476/76 81 86 - lievin.vervaeke@telenet.be - boxingteamrespect@gmail.com

 

Ringside Riemst

 Leesen Johan

 Bilzersteenweg 48 - 3740 Bilzen

0495/27 32 30 - johanleesen@hotmail.com

Ronin Boxing Club

Van Vaerenbergh Eric

Willem Tellstraat 60 – 8370 Blankenberg

0477/68 37 94 – roninvzw@gmail.com

Sharks Boxing Team

Van Den Bossche Kristof

Hogeweg 9 - 9280 Lebbeke

0476/20 05 35 - kristof.van.de.bossche@pandora.be

 

Shocx Gym

Carlo La Torre

Reimond Stijnsstraat 99-1080 Molenbeek

0487/64 25 00 – info@shocx.be

Singh Boxing Gym

Singh Baljit

Vaartstraat 15 – 8450 Bredene

0486/61 13 63 – baljit.singh@telenet.be

 

Stekene The Bokskes

Jansen Gerard

Nieuwdorp, 13/B - 9190 Stekene

03/779 75 01-0478/20 46 31 - thebokskes@hotmail.com

Sugar Jackson Boxing Team

Jackson Osei Bonsu

Turnhoutsebaan 457 – 2110 Wijnegem

0468/40 88 09 – sugar_jackson@hotmail.com

 

The Dragons Deurne

Jacobs Norbert

Langlaarsteenweg 71-2630 Aartselaar

0488/1690 50 – dockxria@gmail.com

The Fighters club

Kassioui Said

Heieindestraat 58 – 9160 Lokeren

0477/60 10 96 – saidkasioui@hotmail.be

 

The Scorpions

Mahieu Marc

Doornstraat 246/3 – 2610 Wilrijk

0468/16 56 26 – sudai-antwerpen@telenet.be

 

The Untouchable Boxing Gym

Arash Warrasy

Everaertstraat 97-99 – 2060 Antwerpen

0494/17 79 79 – arash.pt@hotmail.com

 

Turnhout Boxing Team

Gabriels Kris

Hoogstraatsesteenweg 82/2–2310 Rijkevorsel

0496/11 1926 – gabrielskris@hotmail.com

 

Vay-Nach

Bakriev Ali

Joris Van Oostenrijkstraat 7 – 3500 Hasselt

0485/94 34 14 – vay-nach@hotmail.nl

 

Vilvoorde Boxing Team

Ahmidi Mohamed

Brusselsesteenweg 78 – 1980 Zemst

0484/97 35 97 – mohammed.ahmidi@telenet.be

Wimme Boxing Club Brugge

Demeulenaere Freddy

Bloso:Nijverheidsstraat 112 – 8310 Assebroek

0477/46 75 94 – fd_dem_boxing@hotmail.com

Zele Boksteam

De Donder Francis

Kouterstraat 88 – 9240 Zele

0477/31 35 26 – dedonderf@yahoo.com