HUBEAUX Hervé 04/04/92 Vanackère 22214

Pro since 17/04/10/10 

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

1

17/04/10

Eghezee

Janousek Radek ( Czech Rep. )

WKOr1

4x3

2

18/06/10

Seilles

Kuca Radoslav ( Czech Rep. )

WKOTr1

4x3

3

30/10/10

Soumagne

Orduhan Koksal (Germany)

WP

4x3

4

11/12/10

Emines

Slezak Ladislav ( Slovakia )

WKOr2

4x3

5

29/01/11

liège

Farkas Gabor ( Hungary)

WP

4x3

6

26/02/11

Seilles

Vandeputte Kevin (Condello)

WKOr5

6x3

7

16/04/11

Eghezee

Zsalek Ferenc ( Hungary )

WP

6x3

8

22/10/11

Soumagne

Slezak Ladislav ( Slovakia)

WKOTr2

6x3

9

04/02/12

Soumagne

Ungureanu Liviu ( Romania )

WP

8x3

10

31/03/12

Seilles

Toth Laszlo ( Hungary )

WKOr2

10x3

Belgian Champion

11

28/04/12

Charleroi

Dunecs Aleksandr ( Latvia )

WKOTr3

10x3

WBC Youth

12

13/10/12

Andenne

Visic Toni ( Croatia )

LP

10x3

WBC Youth

13

02/02/13

Seilles

Visic Toni ( Croatia )

WP

10x3

WBC Youth

14

11/05/13

St. Servais

Ruzsinski Istvan ( Hungary )

WP

6x3

.

15

22/06/13

Geraardsbergen

Bikoi Jean Claude (GMG Promotion )

WP

6x3

.

16

05/10/13

Andenne

Bajzath Tamas (Hungary )

WP

10x3

WBC Youth

17

11/01/14

Liège

Farkas Gabor ( Hungary)

WP

4x3

.

18

31/05/14

Bruxelles

Balogh Tibor (Hungary )

WP

10x3

WBC Youth

19

11/10/14

Middelkerke

Erdos Peter (Slovakia)

WP

6x3

.

20

22/11/14

Seilles

Kisicek Hrvoje )

WP

6x3

.

21

14/03/15

Charleroi

Hubert Laszlo ( Hungary )

WKOr1

6x3

.

22

25/04/15

Andenne

Goles Marino (Croatia)

WKOr1

12x3

WBC Francophone

23

10/10/15

Middelkerke

Lakatos Mario (Slovakije)

WKOr3

6x3

.

24

19/12/15

Charleroi

Gogiladze Gogita ( Georgia)

WP

10x3

.

25

21/05/16

Charleroi

Bajic Viekolav (Croatia)

WKOr1

8x3

.

26

29/10/16

Andenne

Colic Marko ( Bosnie-Herzégovine)

WKOr4

8x3

.

27

17/12/16

Charleroi

Bykhautsou Yuri ( Belarus)

WP

8x3

.

28

04/02/17

Magdeburg

Kabayel Agit (Germany )

LP

12x3

EBU heavyweight

29

20/05/17

Charleroi

Romano Sergio ( Italy )

WP

8x3

.

30

20/10/17

Andenne

Gogishvili Davit ( Georgia)

WKOr2

8x3

.

31

16/12/17

Charleroi

Govedarica Srdan (Bosnia)

WP

6x3

.

32

19/05/18

Montreal

Rovas Oscar (USA)

LP

10x3

.

Updated by Bob Logist 20-05-18

 

Date

Place

Opponent

Results

Rounds

Info

1 10/03/07

Andenne

Acar Mahmut ( BC Cocktail )

WP

3x2

.
2 17/11/07

Andenne

Bellmann Vladimir (D)

WP

3x2

.
3 15/03/08

St Gilles

Kas Skheizen ( Mondial sport )

WP

3x2

Finale LFB
4 05/04/08

St Truiden

Kas Skheizen ( Mondial sport )

WP

3x2

Gold Belg. Champ
5 24/05/08

Namur

Sehgry Mohammed ( France )

WP

3x2

.
6 13/12/08

Emines

Krajnik Karel (TCH)

WRSCr3

3x2

.
7 22/02/09

Eghezée

Kas Skheizen ( Mondial sport )

WP

4x2

.
8 28/03/09

La Calamine

Laggoune Bilal ( BC Aalst )

WP

4x2

Gold Belg. Champ
9 10/05/09

Evere

Cernik Lucas (CZ)

WP

4x2

.
10 24/10/09

Dinant

Krajnik Karel (CZ)

WP

3x2

.
11 07/11/09

Namur

Lakatos Marek (CZ)

WABr1

4x2

.
12 12/12/09

Emines

Falzone Mike ( BC Atlas Liège )

WABr2

4x2

.
13 20/02/10

Herstal

Laggoune Bilal ( BC Aalst )

WP

4x2

.
14 27/03/10

Ciney

Hanza Tomas ( Slovakia)

WKor2

4x2

.
15 10/04/10

Tienen

Laggoune Bilal ( BC aalst )

WP

4x2

Gold Belg. Champ

Updated by Bob Logist  20/05/2018